Apie mus

METALMAN Apie

Mūsų namai – tai mūsų tvirtovė, susibūrimų vieta, ramybės uostas, šeimos lizdas. Tai vieta, kurioje prasideda gyvenimas, kuriamos istorijos, liejasi emocijos, saugomos vertybės, išlieka prisiminimai.

Namų jaukumui sukurti, dažniausiai pasitelkiamos detalės, kurios derėtų ne tik su bendru namų interjeru, bet ir atspindėtų mūsų stilių, suteiktų namams išskirtinumo.

Metalman – išskirtinės interjero detalės moderniems namams. Tai rankų darbo metalo gaminiai, kurie suteikia namams ne tik jaukumo, autentiškumo, bet ir yra ilgaamžiai, turi išliekamąją vertę.

Išskirtinio dizaino žvakidės puikiai derės ant rankų darbo metalinio kavos staliuko ar lentynos, kuri papildys kiekvienų namų interjerą. Taip pat praktiški, bet elegantiški malkų stovai ar laikikliai ne tik priglaus Jūsų židinio malkas, bet ir taps unikaliu Jūsų namų akcentu.

O jeigu ieškote originalios dovanos – metalinis vyno butelių laikiklis, hamakas ar ilgaamžė pakaba nenuvils nei vieno. Šie daiktai puikiai tiks tiek naujakuriams, tiek mėgstantiems ranko darbo išskirtinius gaminius.

Primename, kad Metalman  metalo gaminiai visi yra skirtingi, nes rankų kruopštumas ir didelis atsidavimas darbui, suteikia kiekvienam gaminiui būdingo unikalumo.

Pirkinių krepšelis